pdf iconElaborarea strategiei de dezvoltare durabilă a Județului Prahova pentru perioada 2021 - 2027

Consiliul Județean Prahova implementează proiectul “Elaborarea strategiei de dezvoltare durabilă a Județului Prahova pentru perioada 2021 - 2027”, cod SIPOCA 542/cod SMIS 126115, finanțat din Fondul Social European (FSE) , prin Programul Operațional Capacitate Administrativă (POCA).
Pentru elaborarea Analizei situației economico-sociale a județului Prahova și a Strategiei de dezvoltare a județului Prahova pentru perioada 2021 – 2027, Consiliul Județean Prahova, cu sprijinul S.C. Public Research S.R.L. vă transmitem spre completare CHESTIONARUL atașat.