Persoanele interesate pot trimite în scris propuneri, sugestii sau opinii cu valoare de recomandare privind proiectul de hotărâre supus consultării publice, pe adresa poștală Ploiești, Bd. Republicii nr. 2-4, adresa de e-mail informatii@cjph.ro ,sau prin depunere la Registratura Consiliului județean Prahova, situată în Palatul Administrativ, intrarea B, parter, în zilele de luni, miercuri și vineri între orele 8,00 - 16,30, marți și joi, între orele 8,00 - 18,30, până pe data de 23 aprilie 2019.

Persoană de contact:
Pîrvu Nicoleta Adriana, consilier la Serviciul gestiune documente și relații publice din cadrul Direcției juridic contencios și administrație publică, telefon: 0244 514 545 int. 126, 0244 526 498, e-mail: informatii@cjph.ro .